> PRACA > Bielsko-Biała

Pracownik Biurowy z jęz. Hiszpańskim lub Włoskim lub Francuskim w Bielsko-Biała, Śląskie sprżedam

Główne zadania: Profesjonalna obsługa klientów i dostawców (telefoniczna, mailowa oraz systemowa) Udzielanie informacji na temat szczegółów płatności Zarządzanie relacjami z klientami i dostawcami Od kandydatów oczekujemy: Dobra znajomość któregoś z języków: hiszpański/włoski/francuski Znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office, Umiejętności pracy w zespole i komunikatywności, Motywacji i zaangażowania Oferujemy: Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat, Perspektywę dłuższego zatrudnienia (możliwość przejścia bezpośrednio do Klienta po okresie próbnym), Możliwość rozwoju w firmie międzynarodowej, Miłą atmosferę pracy Program lojalnościowo-motywacyjny: Adecco Club (ciekawe zniżki i rabaty) Pakiet sportowy: OK System. Oferta dotyczy pracy tymczasowej (z możliwością przejścia na umowę stałą). Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami Szukamy więcej osób Poleć ofertę znajomym żebyście mogli razem pracować :) Numer referencyjny: PBF/2019/BSB

Detale ogłoszenia: Pracownik Biurowy z jęz. Hiszpańskim lub Włoskim lub Francuskim
Sprzedawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŚląskie
Miasto:Bielsko-Biała